Š.g. augusta otrajā pusē (19. – 24. augusts) norisināsies intensīvs krija jogas seminārs. Dalībniekiem iespējams iziet iniciāciju un saņemt tehnikas apmācību 1. vai 2. krijā. Pasākums norisināsies viesu mājā Talsu pusē.

Ņemot vērā līdzšinējo situāciju ar COVID-19 ierobežojumiem, ir ļoti vēlams pieteikties pasākumam laicīgi. Iepriekšējos 2 gados krija jogas skolotāji Latvijā nevarēja ierasties un ceram, ka šoreiz tas būs iespējams.

Detalizētāka informācija redzama pasākuma afišā (skat. zemāk). Jautājumus varat uzdot rakstot uz info@krija.lv vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru.

  • Pieteikšanās līdz 6. augustam. (Ja ieraugiet šo vēlāk, droši rakstiet organizatoriem. Iespējams, vēl būs brīvas vietas).
  • Svarīgi: dalībniekiem, kas nevar atļauties segt dalības maksu, lūgums rakstīt uz norādīto e-pastu, lai mēģinātu rast risinājumu (tas tiešām var būt iespējams).
  • Pieteikšanās anketa pieejama šeit (noklikšķinot atvērsies .pdf dokuments, ko varat lejupielādēt. Pēc anketas aizpildīšanas tā ir jānosūta uz info@krija.lv)